Program Odchudzania 1:1 Diet  (Dieta Cambrige)

Moją misją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Dbam o ich równowagę pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Jestem dyplomowanym Diet & Beauty Coachem, certyfikowanym Trenerem, Mistrzem i Praktykiem NLP. Prowadzę treningi z regulacji emocji i Mindfullness.  Ukończyłam studia podyplomowe z Coachingu zgodnie ze standardami ICF.  W swojej pracy będę Ci towarzyszyła w rozwoju, przeprowadzę Cię przez zmianę nawyków odżywiania, tak by uśmiech zagościł na Twojej buzi, a jeśli otyłość powoduje, że Twoja samoocena jest niska, wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i wyjątkowością. Będę Cię wspierała w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmian, zachęcę cię do zdrowych nawyków żywieniowych, akceptacji siebie, do szukania w sobie motywacji.

Co takiego ma w sobie 1:1 dieta (Program odchudzania Cambridge)?

Jest inna niż wszystkie, a przede wszystkim jej działanie udowodniono w badaniach naukowych. Możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia. To jest cudowne, jeśli pracujesz w terenie, korporacji, lubisz podjadać między posiłkami lub objadać się po pracy. Ma genialne smaki, mocno urozmaicone. Baton czekoladowy miażdży, a ile w nim wartości odżywczych?

Powiecie, no dobrze, a jak wyniki badań?

U mnie świetnie. Wszystkie parametry w normie, ciało gładkie bez cellulitu, mocne, lśniące włosy i zdrowe paznokcie. Dieta 1:1 super odżywia organizm.

A cena?

Dieta pudełkowa wychodzi zazwyczaj dużo drożej i niejednokrotnie Sanepid zamyka tego typu firmy.

„Supli” jest dużo… po co przepłacać?

Najważniejsze – Dieta 1:1 („Program Odchudzania Cambridge”) nie jest Suplementem! Jest to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

Wszystkie produkty i programy testuje na sobie. Jako klient i jako mama jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Czuję się piękna, zdrowa i szczęśliwa. 

Dieta 1:1 może być stosowana przez osoby chore na Hashimoto.

Jeśli chcesz, żebym zaraziła Cię tym szczęściem, zapraszam do kontaktu.

Pracuję na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska, Gdowa, Myślenic. 

Zapraszam do kontaktu.

KONTAKT

Coaching - Mediacje - Mentoring

Ewa Anna Suwała

tel. +48 791 158 153 

e-mail: ewa.anna.suwala@gmail.com

e-mail: ewa.wogorka@gmail.com

e-mail: medium24@eterica.pl

Dane do przelewu:

Eterica Polska

PL87 1140 2004 0000 3802 7756 3226

NAPISZ DO MNIE

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę  na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.