DIET & BEAUTY COACH

Piękno jest w nas.

     Mówią, że wygląd nie jest ważny. Powiedzcie mi, to dlaczego lubimy dobrze wyglądać, odrazu samoocena i pewność siebie nam rośnie??? Piekno jest w nas. Jednak jeśli nasze wnętrze jest smutne, niezadowolone, atrakcyność nam spada.

Program Odchudzania 

Schudnij bez wysiłku. 

Moją misją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Dbam o ich równowagę pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Jestem dyplomowanym Diet & Beauty Coachem, certyfikowanym Trenerem, Mistrzem i Praktykiem NLP. Prowadzę treningi z regulacji emocji i Mindfullness. Jestem certyfikowanym i doświadczonym Mediatorem Sądowym. Ukończyłam studia podyplomowe z Coachingu zgodnie ze standardami ICF. Jestem członkiem Izby Coachingu. W swojej pracy będę Ci towarzyszyła w rozwoju, przeprowadzę Cię przez zmianę nawyków odżywiania, tak by uśmiech zagościł na Twojej buzi, a jeśli otyłość powoduje, że Twoja samoocena jest niska, wspólnie popracujemy nad Twoim poczuciem piękna i wyjątkowością. Będę Cię wspierała w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmian, zachęcę cię do zdrowych nawyków żywieniowych, akceptacji siebie, do szukania w sobie motywacji.

Co takiego ma w sobie dieta Cambridge?

Jest inna niż wszystkie, a przede wszystkim jej działanie udowodniono w badaniach naukowych. Możesz ją zjeść praktycznie wszędzie mając ze sobą produkty gotowe lub wodę do ich rozrobienia. To jest cudowne, jeśli pracujesz w terenie, korporacji, lubisz podjadać między posiłkami lub objadać się po pracy. Ma genialne smaki, mocno urozmaicone. Baton czekoladowy miażdży, a ile w nim wartości odżywczych?

Powiecie, no dobrze, a jak wyniki badań?

U mnie świetnie. Wszystkie parametry w normie, ciało gładkie bez cellulitu, mocne, lśniące włosy i zdrowe paznokcie. Świetnie odżywia organizm.

A cena?

Dieta pudełkowa wychodzi zazwyczaj dużo drożej i niejednokrotnie Sanepid zamyka tego typu firmy.

„Supli” jest dużo… po co przepłacać?

Najważniejsze – „Program Odchudzania Cambridge” nie jest Suplementem! Jest to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

Wszystkie produkty i programy testuje na sobie. Jako klient i jako mama jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Czuję się piękna, zdrowa i szczęśliwa.

Jeśli chcesz, żebym zaraziła Cię tym szczęściem, zapraszam do kontaktu.

Pracuję na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska, Gdowa, Myślenic. Jeśli jest konieczność możemy się spotkać na konsultacji w Tarnowie.

Zapraszam do kontaktu.

KONTAKT

Ewa Anna Wogórka

tel. +48 791 158 153 

tel. +48 797 270 077

e-mail: ewa.wogorka@gmail.com

e-mail: medium24@eterica.pl

Dane do przelewu:

Eterica Polska

PL87 1140 2004 0000 3802 7756 3226

Napisz do mnie