LIFE MENTOR

Life mentoring to gwarancja tego, że podczas wspólnej pracy znajdziemy drogę do osiągnięcia celu. 

   Od zawsze szukamy przewodników życiowych, czyli osób bogatych w doświadczenie i wiedzę, które nas zainspirują. Męczy Cię stagnacja zawodowa czy życiowa? Chcesz mieć więcej odwagi, by realizować plany, albo nauczyć się kształtować swój wizerunek? Wiesz czego chcesz, ale nie wiesz, jak to osiągnąć? Masz trudny projekt biznesowy, super pomysł na start-up i utknąłeś w martwym punkcie?

Jestem osobą o bogatym doświadczeniu życiowym i biznesowym. Posiadam wiedzę z zakresu zarządzania dużą firmą, prawa, marketingu, psychologii, relacji, motywacji i negocjacji. Kocham piękno i dobro i sztukę.

POMOGĘ CI

Osiągnąć cel –  nie umiesz znaleźć odpowiedniej pracy? Znajdziemy wspólnie twoje życiowe powołanie, postawimy sobie cele, stworzymy plan działania znajdziemy w Tobie pokłady motywacji do działania i zrobimy razem krok w przód.

USUNĘ

Stres –  Zaopiekuję się całym Twoim „ja” tak by w Twojej głowie zapanował spokój, a ciało poczuło się swobodnie.

ZWIĘKSZĘ

Efektywność  –  poprzez aktywne słuchanie i wspólną pracę sprawię że staniesz się super  menadżerem lub sprzedawcą, którego wszyscy będą chcieli zatrudnić.

POPRAWIĘ

Pewność siebie – masz poczucie niskiej wartości? Jesteś nieśmiały? Sprawię że poczujesz się królem własnego życia, odzyskasz równowagę, spokój i niezależność. Razem zweryfikujemy Twoje przekonania, negatywne kotwice i popracujemy nad Twoimi emocjami.

ZMIENIĘ

Nawyki  –  niezależnie od tego czy objadasz się czekoladą, ślęczysz godzinami scrollując media społecznościowe, kochasz filmy porno czy odkładasz rzeczy na później - pozbędziemy się tego wspólnie raz na zawsze. Pomogę Ci zwalczyć negatywne przekonania, blokady, usunę negatywne kotwice, które Cię ograniczają, tak byś mógł cieszyć się życiem na 100%.

OTWORZĘ

Serce i duszę –   sprawię że znowu zaczniesz czuć, kochać, wierzyć. Jeśli masz wokół siebie bliskie osoby, a czujesz się samotnie, jeśli jesteś po wielkiej stracie i nie radzisz sobie z tym, jeśli wierzysz lub nie w siłę wyższą sprawię że odnajdziesz siebie i poczujesz się szczęśliwy. Dusza i serce prowadzą nas przez życie, w zdrowiu, radości i harmonii, lecz trzeba nauczyć się współpracować z nimi i wiedzieć jak je słyszeć. Nauczę Cię wykorzystywać odpowiednio potencjał twojej duszy i nauczę patrzeć na wiele aspektów sercem.

NAPRAWIĘ

Relacje i związki –   nie umiesz wejść w zdrowy, właściwy związek? Nauczę Cię budować relacje, pomogę radzić sobie z konfliktem, poprawię twoją wiarę w siebie i swoje możliwości, sprawię, że stworzysz wymarzony związek czy satysfakcjonującą relację w życiu zawodowym.

Problemy – Jeśli masz jakiś problem,  o którym nie wspomniałam i chcesz go rozwiązać – jestem do Twojej dyspozycji.

 

KONTAKT

Coaching - Mediacje - Mentoring

Ewa Anna Suwała

tel. +48 791 158 153 

e-mail: ewa.anna.suwala@gmail.com

e-mail: ewa.wogorka@gmail.com

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę  na przetwarzanie swoich danych osobowych.