,,Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” 

     Robert Kiyosaki

REFERENCJE

 

Źródło: LinkedIn

Krzysztof Majda

Trener turystyki,
Wykładowca na kierunku: Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu 

"Doskonałe wsłuchanie się Ewy w "co mi nie gra w duszy i na sercu" poprzez umiejętne użycie narzędzi coachingowych "nastroić" mnie bardzo pozytywnie i wzmocniło we mnie "brzmienie" moich wartości oraz świadomość własnej drogi, celów zawodowych, które ludzie obciążeni korporacyjnym schematem zarządzania folwarcznego, egocentrycznym uwielbieniem swojego ego próbują często w Nas unicestwić. Tym samym wzmocniło moją wiarę i siłę do rozwoju i osiągania celów w harmonii z moimi wartościami. "Szczęście jest w zasięgu ręki, jeżeli sam nie potrafisz z różnych przyczyn po to szczęście chwycić, to poproś kogoś o pomocną dłoń,...iść dalej w życiu musisz już sam, do swojego celu" Ewa dziękuje za dobry czas rozmów i polecam Twój coaching&mentoring każdemu, kto chce się rozwijać i spełniać swoje marzenia, cele w drodze do szczęścia."

Źródło: LinkedIn

Katarzyna Braś

Przedsiębiorca w TNB Training

"Ewa, jest przykładem osoby, która nigdy nie pozostawi problemu samemu sobie. Współpracując z Klientem przede wszystkim dba o atmosferę i komfortowe warunki pracy. Potrafi umiejętnie poprowadzić Klienta w kierunku jego rozwoju. Jeśli szukasz coacha, który w swej pracy kieruje się etyką i Klient jest najważniejszy - spotkaj się z Ewą. Polecam i rekomenduję współpracę z Ewą."

Źródło: LinkedIn

Tomasz Gluzicki

Sales Director branży FMCG

"Współpraca z Ewą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i talent trenerski."

Źródło: LinkedIn

Magdalena Kaleta-Gałwa

Dyplomowana Coach i Trener biznesu, Mediatorka Sądowa, Praktyk i Master NLP, Partner biznesowy, Wykładowca 

"Ewa jest świetnym specjalistą, w pracy wykorzystuje swoje bogate doświadczenie zawodowe z różnych obszarów, co powoduje, że jej punkt widzenia przyczynia się do innego spojrzenia na problem. Polecam jako mediatora i coacha."

Źródło: LinkedIn

Jakub Rozbicki

Coach PCC ICF, ICC, CCLP Trainer, Business Trainer

"Ewa jest doskonałym fachowcem. Bardzo solidny, serdeczny i profesjonalny partner biznesowy. Bardzo polecam współpracę z Ewą."

Źródło: LinkedIn

Aneta Joanna Kaniak

Przedsiębiorca, Trener rozwoju osobistego, Negocjator, Twórca projektu "Od trudności do wolności"

"Zdecydowanie polecam współpracę. Godna zaufania osoba, ktora jest bardzo otwarta na drugiego człowieka. Pani Ewa jest profesjonalna i z ogromnym doświadczeniem, co pozwoli na szybkie znalezienie rozwiązań."

Źródło: LinkedIn

Bartłomiej Szmaj

Menadżer w branży Oil & Petrol

"Ewa jest bardzo emaptyczną ale także konkretną osobą dzięki czemu jest świetnym coachem. W pracy z klientem jest nastawiona na realizację jego celów i w bardzo praktyczny sposób naprowadza go na ich realizację. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu ale i osobistemu rewelacyjne spełnia się w tej roli."

Źródło: LinkedIn

Piotr Suwała

Menadżer w branży Automotive, Wykładowca

Prywatnie, moja lepsza połowa :)

"Dzięki Swojej pasji i pełnym zaangażowaniu potrafi osiągać cele. Doskonale motywuje i inspiruje. Świetny coach oraz wnikliwy obserwator rynku i klienta przy dynamicznie zmieniającym się otoczeniu."

Źródło: LinkedIn

Waldemar Sieczka

Brand Manager 

"Bardzo kontaktowa i konkretna osoba. Szybko diagnozuje problem. Odpowiadasz na właściwe pytania i sam znajdujesz rozwiązanie. Gorąco polecam"

"Ewę znam już kilka lat. Jest wyjątkową osobą, bardzo doświadczoną na wielu płaszczyznach. Wymagająca jako partner biznesowy, a jednocześnie bardzo wyrozumiała. Doskonały wspierający Lider, budujący zespół osiągający cele. Bardzo dobry manager, wykładowca, a przede wszystkim bardzo empatyczna osoba."

Źródło: Facebook

Małgorzata Szmaj

Pośrednik Nieruchomości 

"Pani Ewa jest niesamowicie inspirującą osobą. Bardzo konkretna a zarazem ciepła i empatyczna. Potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej nurtującej sytuacji. Celnie diagnozuje wyzwania i zadaje trafne pytania by samemu dojść do odpowiednich wniosków. Polecam Panią Ewe z czystym sumieniem każdemu jako Coacha i Mentora."

Źródło: Facebook

Elżbieta Żłobicka 

Pisarka, Poetka, Malarka, Aktorka w Opolski Teatr Lalki i Aktora

"Szczerze polecam stronę i pracę Pani Ewy. Wyjątkowo Przyjazny Duch, otwarta i bezpośrednia. Jeśli o mnie chodzi, to bardzo mi pomogła. POLECAM!"

Źródło: Facebook

Joanna Wągroda-Sieczka

Partner biznesowy

"Pełen profesjonalizm, rzetelność, szczerość i gwarancja rozwiązania problemu. Polecam gorąco!!!."

Źródło: Facebook

Agnieszka Ziernicka

Mediator Sądowy

" Polecam całym sercem !!! Usługi na najwyższym poziomie Pani Ewa jest osobą profesjonalną i perfekcyjną a przy Tym ciepłą ,wrażliwą i pomocną. Zadowolenie gwarantowane - Polecam"

Źródło: LinkedIn

Agnieszka Borowska-Zasada

Co-Founder WorkTime.pl & WorkTime.Expert

"Ewa to osoba, która naprawdę czuje ludzi. Do tego szalenie kreatywna i zawsze pełna energii. Szczegółowo rozpatruje każdy przypadek i proponuje efektywne rozwiązania. Chętnie dzieli się doświadczeniem i motywuje do działania. Bardzo cenię sobie jej porady i słowność."

Źródło: LinkedIn

Izabela Konieczny

Menadżer ds. Sprzedaży, Coach, Mediator

"Serdecznie polecam Ewę, jest osobą z dużym doświadczeniem i wiedzą na wielu poziomach, jest nietuzinkowym Coachem i Mediatorem, działa w oparciu o wartości, a co więcej dodatkowo z dużym poczuciem humoru. Warto poprosić Ewę o poradę!:)"

Źródło: Facebook

Mariusz Kozok

Menadżer w branży Automotive

Firma jak firma,lecz firmę tworzą ludzie.A Ewa jest przykładem człowieka, któremu można zaufać i powierzyć swoje problemy. Nie potrzebowałem mediacji tylko konkretnych słów które naprowadziły mnie na odpowiednią drogę, dosłownie. "Od mechanika po kierownika " Po drodze wiele innych problemów ale dzięki Ewie poszło łatwiej tak zwane życie dało kopa ale słabszego bo wiedziałem że mogę na jej profesjonalizm liczyć. Nie da się tutaj opisać wszystkich lat znajomości i współpracy ale z całym sumieniem mogę polecić.

Źródło: LinkedIn

Ronald Bijok

Menadżer w branży Automotive

"Z największa przyjemnością polecam usługi doradcze Pani Ewy. Świetny kontakt, zarówno podczas tradycyjnych szkoleń jak w przypadku ostatnio popularnych video - konferencji. Serdecznie Polecam 👌"

Źródło: LinkedIn

Anna Raimann

Coach, Trener, Facylitator

"Ewa dzięki bogatemu i zróżnicowanemu doświadczeniu i kompetencjach potrafi odnaleźć się w przeróżnych projektach i rolach. Jest niesamowicie zmotywowana do działania, co sprawia, że nie można być niezmotywowanym, jak się z nią współpracuje. Polecam serdecznie!"

Centrum Rozwoju Personalnego

Partner biznesowy 

Psychodia

Partner biznesowy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie 
Działalność non-profit

Nominacja

Osobowość Roku 2018

Centrum Szkoleń Prawnych

Opinia o posiadanej wiedzy i umiejętnościach w zakresie mediacji

Tauron Dystrybucja S.A.
Partner biznesowy

KONTAKT

Coaching - Mediacje - Mentoring

Ewa Anna Suwała

tel. +48 791 158 153 

e-mail: ewa.anna.suwala@gmail.com

e-mail: ewa.wogorka@gmail.com

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę  na przetwarzanie swoich danych osobowych.